skip to Main Content

As Rs otomatik depo sistemi, genelde büyük hacimli ağır yükler için kullanılmaktadır. Yoğunluğun fazla olduğu dar alanlar için etkili çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra küçük ve orta hacimli yükler için de özel olarak tasarlanabilmektedir. Depolama, sevkiyat, ürün yükleme-indirme vb. süreçlerde maksimum verim elde etmek isteyen bütün firmalar As/Rs Depo Sistemini kullanabilirler. Bu teknoloji ile firmanızın kurumsal bir karakter edinmesi için bir adım daha atmış olursunuz. Günümüzün son teknolojisi ile tasarlanan bu sistem ile kârınızı arttırabilirsiniz.

  • İşlemler için otomatik depo araçları, konveyör sistemler ve gerek duyulduğunda vinçler kullanılır.
  • As/Rs Otomatik Depo Sistemi insansız olarak çalışan bir sistemdir.
  • Depo alanlarının yüksekliğinden maksimum olarak fayda sağlanır.
  • Bakım maliyeti düşük bir sistemdir.

As/Rs sistemi öncelikle depo alanından maksimum verim almanızı sağlar ve bu sistem ile yüksek depo hassasiyeti elde edersiniz. Stoklarınızı gerçek zamanlı olarak hiçbir fire olmaksızın kontrol edilebilirsiniz. As/Rs Sistemi sevkiyat işlemlerinize hız kazandırır. Yanlış sevkiyat yapma ihtimaliniz bu teknoloji ile çok düşüktür. As/Rs Otomatik Depo Sistemi, ara stokların azalmasına yardımcı olur. Ürünlerinizin taşıma maliyetleri bu sistem ile önemli ölçüde azalmaktadır. Bunun yanı sıra işletme masrafları ve bakım masrafları önemli ölçüde azalmaktadır.

İdeal WMS sistemi ile AS/RS sistemindeki Ürünlerin belirli algoritmalar ile yerleştirilmesi ve belirli algoritmalar ile minimum kasa max ürün alınacak şekilde rezerve eder ve ASRS kasalarını iş planına uygun sıralamada Operatör birimlerinin önüne çağırır. Operatör ekranda ilgili ürünün bilgisini ve uygun ise resmini görür, barkodunu okutarak ürünü kasadan alır ve kasa ile işi bittiğinde operatör önünden diğer terminalleri gezer ve işi biten kasa asrs rafına gönderilir. Operatör ekranları Efektif ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. İdeal WMS AS/RS sisteminizden en yüksek verimi almanızı sağlar.

Algoritmalar iş alanına ve sektörlere göre yeniden en verimli olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Back To Top